הכנה לתינוק ראשון

מומלץ לעשות מפגש הכנה לתינוק ראשון לפני הלידה

בהריון עם התינוק הראשון שלכם? מזל טוב! יש הרבה על מה לחשוב והרבה מה לתכנן – חבילת לידה, עיצוב החדר, קורס הכנה ללידה ועוד ועוד… אבל רגע לפני רכישת חבילת הלידה אני ממליצה לכם לחשוב קצת על מה באמת אתם צריכים, מה באמת חשוב עבור התינוק ובכלל, למה אפשר לצפות עבור תינוק ראשון…

למה בכלל צריך הכנה לתינוק ראשון?

אתם מתעסקים בלחשוב על הלידה, חושבים על חדר התינוק, אולי ביקרתם כבר בחנויות למוצרי תינוקות וקיבלתם ייעוץ מהמוכרים ואולי דיברתם עם חברים כדי לקבל רעיונות מניסיונם… הכול טוב עד כה אבל תשאלו את החברים בכמה מהמוצרים שהם קנו הם בסוף לא השתמשו? וכמה מהם הם היו מחליפים במשהו אחר אם הם רק היו יודעים קודם? ובכלל האם החוויה של תינוק הראשון הייתה קרובה למה שהם ציפו? האם היה להם ברור מהרגע הראשון מה לעשות? האם הם חשבו על השעות והימים הראשונים? האם הם ידעו כבר בבית החולים מה האפשרויות העומדות בפניהם? האם הם ידעו מתי התינוק רעב, עייף או זקוק לעזרה והרגעה?

מהם באמת הצרכים של תינוק בן יומו? איך הוא חווה את העולם בימים ובשבועות הראשונים ואיך תוכלו לעזור לו בהסתגלות שלו לעולם חדש וכל כך לא מוכר? אולי חשבת על הנקה (או החלטת שלא) ואת רוצה לדעת אם אפשר להתכונן. אולי אתם מתלבטתים לגבי העגלה/המנשא/המיטה המתאימה ביותר לצרכים ולרצונות שלכם. אולי אתם שמעתם שתינוקות לא ישנים טוב בלילה ואתם רוצים לדעת מה זה אומר ומה אפשר לעשות כדי לעזור לתינוק ולכם להיות רגועים ככל הניתן מהרגע הראשון. מהנסיון שלי, לקוחות שעברו הכנה לתינוק ראשון, מתמודדים עם התקופה הראשונית שלאחר הלידה בצורה הרבה יותר רגועה מאשר כאלה שלא עשו שום הכנה והציפיות והמציאות שונות להם מאוד ממה שהם חשבו שיהיה. לקוחה אחת כתבה לי "אני מאוד נעזרת במה שלימדת אותי זה ממש שם אותי במקום אחר – אין הלם!".

למידע נוסף, שאלות או לקבוע שיחת היכרות, ניתן ליצור איתי קשר בוואטסאפ: https://wa.me/972528689858.

הנושאים במפגש/ים הכנה לתינוק ראשון בהתאמה אישית ויכולים לכלול:

ציוד נלווה: מה באמת צריכים בחודשים הראשונים
הורה נולד: מה ניתן לצפות בימים ובשבועות הראשונים לאחר הלידה
חוויית התינוק ברגעים, ימים ושבועות הראשונים
הכנה להנקה: מה כדאי לדעת עוד לפני הלידה
עולם הבקבוקים: טיפים ומידע
הכנה לשינה טובה: מה כדאי לדעת על שינה מההתחלה
שאלות ונושאים אחרים שעלו לכם כבר לפני או תוך כדי המפגש/ים

מתוך המלצה של לקוחה:
"לאיילת נסיון רב ובזכותה הגעתי למוצרים שהקלו עלי מאוד, שאף אחד בסביבתי לא הכיר ומשמשים אותי עד היום, שנה אחרי הלידה.
איילת הביאה איתה בובה ולימדה אותי מעשית איך לטפל בתינוק – להחזיק, להרים, לשים במנשא, להאכיל, להלביש, לחתל…..
כשהגיע הרגע והייתי צריכה באמת לטפל בתינוק הרגשתי שהדברים מוכרים לי. ההפתעה הכי גדולה הייתה שבבית החולים אמרו שנראה שיש לי ניסיון בטיפול בתינוקות. לי??? "

למידע נוסף, שאלות או לקבוע שיחת היכרות, ניתן ליצור איתי קשר בוואטסאפ: https://wa.me/972528689858