מבצע החיסול הסתיים, נגמר המלאי (לא יהיה חידוש)

למה מומלץ לעטוף את התינוק?

כשתינוקות נולדים הם נולדים לעולם שונה מאוד ממה שהם חוו בתוך הרחם של אמם. עד הלידה בכל פעם שהם זזו הם תמיד הרגישו שמשהו שם לתת קונטרה לתנועה. הם הרגישו עטופים ומחובקים בכל רגע ורגע. פתאום אחרי הלידה, התחושה הזו כבר לא שם. הם זזים ללא שליטה וללא עיטוף מחבק. התחושה הזו יכולה להיות מלחיצה. העיטוף מחזיר להם את התחושה של החיבוק שנמצא שם כל הזמן, גם אחרי שאמא או אבא מניחים אותם. העיטוף מקנה לתינוקות הרגשה של ביטחון ועוזרים למתן את אפקט רפלקס המורו שמעיר אותם. הם רגועים יותר ולכן ישנים טוב יותר.

מומלץ לעטוף את התינוק כמה שיותר סמוך ללידה כך שזה יזכיר לו את תחושת העיטוף של הרחם. אחרי כחודשיים תינוקות שלא חוו עיטוף עלולים להתנגד לתחושה. בכל מקרה של התנגדות, מומלץ לא לוותר מיד אלה להרים ולהרגיע את התינוק. כמו במנשא, התינוק עלול להתנגד בהתחלה ומהר מאוד להרגע ולהתמסר לתחושת הביטחון שהעיטוף מקנה!

** נא לשים לב: אין לשים תינוק עטוף לישון על הצד או על הבטן ויש להפסיק את השימוש בעיטוף ברגע שהתינוק מראה סימנים של התהפכות. יש להשכיב תינוק עטוף על הגב בלבד! חשוב להמנע מחימום יתר של התינוק ולהלביש אותו לפי הטמפרוטורה של החדר ובהתאם לגילו.

למה מוצרי העיטוף של Halo הם המומלצים והנמכרים ביותר בארה״ב?

ב-1991 התינוקת הקטנה של ביל שמיד ואשתו נפטרה ממוות באריסה. החוויה הקשה הזו הובילה אותו לחפש פתרונות לעזור לתינוקות קטנים לישון טוב יותר בסביבה הבטוחה ביותר עבורם. Halo היא החברה המובילה בארה"ב בתחום שקי השינה לתינוקות ושק השינה עם עיטוף של Halo מסופקת לכ-1500 בתי חולים בצפון אמריקה!

שמיכות העיטוף של Halo מוציאים את הסרבול מההתעסקות עם שמיכת עיטוף. ניתן לעטוף בקלות, בזריזות וביעילות מבלי דאגה שהעיטוף ישתחרר במהלך השינה של התינוק. בעיטוף עם שמיכה רגילה או חיתול בד גדול צריך מאוד להזהר לא לעטוף את הרגליים חזק מדי כדי לא לעשות נזק למפרק הירך. בנוסף שמיכות רופפות במיטה נחשבות לסכנת חנק עבור תינוקות קטנים ועלולים להעלות את הסיכון למוות בעריסה. בגלל שיש אפשרות תנועה לרגליים, שקי השינה ושמיכות העיטוף של Halo קיבלו את האישור של המכון הבינלאומי של פריקת מפרק הירך.

Halo SleepSack Swaddle שק שינה ושמיכת עיטוף 2 ב-1
קנו אחד וקבלו עוד אחד במתנה!

שק שינה עם עיטוף פתוח
שק שינה עם עיטוף

שקי שינה עם עיטוף Halo SleepSack Swaddle מאפשרים לכם לעטוף את התינוק בזריזות ויעילות וגם מאפשרים מעבר לשינה עם שק השינה ללא העיטוף שזאת הדרך המומלצת ביותר לכסות את התינוק לעומת שמיכה רגילה שעלולה לכסות את פניו של התינוק.

למצב המעודכן של הדגמים במלאי, יש ללחוץ על כפתור ההזמנה

שקי שינה עם עיטוף מבד טריקו (100% כותנה):

* לא כל הדגמים זמינים, למצב המלאי המעודכן, לחצו על כפתור ההזמנה

מידות:
מידה ניובורן 0-3 ח' (משקל 2.7-5.5 ק' ו/או 48-58 ס"מ) 
מחיר:
165 ש״ח עבור 1+1

שקי שינה עם עיטוף דגם זיג זג מבד טטרה (100% כותנה):

מידה ניובורן 0-3 ח' (משקל 2.7-5.5 ק' ו/או 48-58 ס"מ) 
מחיר:
175 ש״ח עבור 1+1


השימוש בשקי השינה עם עיטוף של Halo הולך וגובר בבתי החולים בארה"ב

מתוך כתבה ב The Wall Street Journal (לכתבה המלאה לחצו כאן):
"עיטוף של תינוקות בשמיכה הנו מנהג עתיק שעוזר להרגיע תינוק עצבני. אבל עיטוף לא נכון יכול להיות מסוכן: אם העיטוף רופף מדי השמיכה עלולה להשתחרר ואם העיטוף הדוק מדי זה יכול להוביל לבעיות רציניות במפרק הירך. המכון הבינלאומי של פריקת מפרק הירך ממליץ שלתינוקות תהיה אפשרות לכופף את הרגליים כלפי מעלה והחוצה במפרק הירך ושהרגליים לא יהיו צמודים אחד לשני בצורה הדוקה ישר כלפי למטה.

שקי שינה לתינוקות, עם כנפיים מבד שעוטפים את הידיים של התינוק קרוב לגוף ונסגרים בצורה בטיחותית, אמורים לאפשר עיטוף קל ובטיחותי יותר על ידי כך שהם נותנים לתינוק תחושת ביטחון וחופש ברגליים בלי הסכנה של בדים רופפים סביב לראשו. כחלק מתוכניות לחינוך עבור שינה בטוחה, 1000 בתי חולים מקבלים בחינם הקצאה שנתית של שקי שינה של המותג SleepSack של חברת Halo Innovations Inc שבמינטוקה מינסוטה. מייסד החברה, ביל שמיד, איבד את בתו כתוצאה ממוות בעריסה בשנת 1991."

למידע נוסף על המוצרים, ניתן לבקר באתר החברה (באנגלית): www.halosleep.com

ניתן לרכוש את מוצרי העיטוף דרך האתר בלחיצה על הכפתור "להזמנה".
לכל שאלה ניתן לשלוח וואטסאפ: https://wa.me/972528689858

Halo badges